۸۵ درصد جایگاه های CNG کهگیلویه و بویراحمد استاندارد سازی شد

Author:

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران از استانداردسازی بیش از ۸۵ درصد جایگاه‌های CNG استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، وحید مرندی مقدم ظهر امروز در نشست شورای استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: استانداردها تنها مسیر توسعه پایدار هستند که به فعال شدن شرکت های دولتی و بخش خصوصی کمک میکنند.

وی با بیان اینکه در بازرسی‌های انجام شده مشخص شد که اکثر آسانسورهای کشور استاندارد لازم را ندارند، افزود: در فاز نخست استانداردسازی آسانسورها، تمرکز کار را بر وزارتخانهها، سازمان‌های دولتی و نهادهای عمومی قرار دادیم و خوشبختانه اقدامات خوبی در این حوزه در استانهای مختلف در حال انجام است.

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران گفت: همچنین در خصوص وسایل بازی و تفریحی پارکها، شهرداریها موظف شدهاند تنها بعد از دریافت مجوز استاندارد از سوی پیمانکار، پروانه پایان کار صادر کنند.

مرندی مقدم به بحث استاندارد سازی جایگاههای CNG اشاره داشت و بیان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد در این بحث جز استانهای پیشرو بوده و بیش از 85 درصد جایگاههای CNG این استان استانداردسازی شده است.

وی اظهار داشت: 15درصد باقیمانده نیز مربوط به جایگاه‌هایی است که راکد بوده و یا پلمب شده‌اند.

منبع: www.tasnimnews.com