کشف محموله گوشی تلفن همراه قاچاق از مخزن سی ان جی خودرو در میاندوآب

Author:

Carroagas1-735x400

 

مهاباد – ایرنا – فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: از یک دستگاه خودروی سواری به ارزش بیش از یک میلیارد ریال گوشی تلفن همراه قاچاق که در داخل کپسول CNG این خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

به گزارش مجله صنعت CNG به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی، سرهنگ حسن شیخ نژاد روز شنبه 10 بهمن ماه 1394، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با هوشیاری ماموران ایست بازرسی شهید محمد نژاد این شهرستان در مسیر میاندوآب – تبریز این خودرو شناسایی و توقیف شد.

وی اضافه کرد: از این خودروی سواری از نوع روآ، 44 دستگاه گوشی تلفن همراه از نوع آیفون کشف شد که به طرز ماهرانه ای در داخل کپسول CNG جاسازی شده بود.

سرهنگ شیخ نژاد ارزش این تعداد گوشی تلفن همراه قاچاق را بیش از یک میلیارد ریال اعلام کرد.

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: راننده این خودرو قصد داشت این تعداد گوشی های تلفن همراه را که از یکی از شهرهای مرزی بارگیری شده بود، به دیگر استان های کشور انتقال دهد.

شیخ نژاد اظهار کرد: این فرد پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل بعدی تحویل مقام قضایی شد.

شهرستان میاندوآب یکی از محل های مهم گذر کالاهای قاچاق از مناطق مرزی جنوب آذربایجان غربی و استان کردستان به دیگر استانهای کشور به شمار می رود.

میاندوآب با 260 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و 155 کیلومتری مرکز استان و در مسیر ارتباطی استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و کردستان واقع شده است.

منبع: www.cngmag.ir