پرشین خودرو: همایش خودرو، CNG و سوخت‌ جایگزین

Author:

 

رئیس ششمین همایش ” خودرو، CNG و سوخت های جایگزین ” زمان جدید برگزاری این همایش را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی CNG کشور به نقل از پرشین خودرو، علی شمس اردکانی اظهار داشت:‌ زمان جدید برگزاری ششمین همایش ” خودرو، CNG و سوخت های جایگزین ” مشخص شده و این همایش در روزهای 11 تا 13 شهریور ماه در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار خواهد شد.
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران افزود: بر اساس برنامه زمانبندی برگزاری این همایش، حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزیران «نفت»، «صنعت معدن و تجارت» و «دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» و رئیس سازمان ملی استاندارد به عنوان سخنران در این همایش قطعی شده و بخش‌های دولتی و غیردولتی نیز مشارکت خوبی برای برپایی این رویداد از خواهند داشت.
به گزارش تسنیم، شمس اردکانی تصریح کرد: زمان قبلی برگزاری همایش در روزهای 21 و 22 مردادماه همزمان با همایش دولت جهت رونمایی از بسته خروج غیر تورمی از رکود بود، به همین دلیل مقرر شد که همایش ” خودرو، CNG و سوخت های جایگزین ” در زمان دیگری برگزار شود.
رئیس ششمین همایش ” خودرو، CNG و سوخت های جایگزین ” در پایان گفت: امیدواریم زمان جدید نمایش باعث شود که مسئولان و کارشناسان و صاحب نظران با فراغ بال در این رویداد مهم حضور فعالی را داشته باشند.

منبع : http://www.ircng.ir