پرداخت کارمزد ١٠ درصدی CNG به ٧٥ درصد جایگاههای میاندوآب

Author:

 

به گزارش خبر خودرو، ٧٥ درصد مجاری عرضه سی ان جی منطقه میاندوآب ١٠ درصد کارمزد بلوکه نزد شرکت ملی پخش را دریافت کرده اند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب گفت: این مهم در پی ابلاغ مصوبه شورای اقتصاد و اطلاعیه مشترک مدیران بازرگانی و سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران مبنی بر پرداخت ١٠ درصد کارمزد بلوکه شده نزد این شرکت درباره ٣٢ جایگاه سی ان جی فعال در این منطقه اجرایی شده است.

احمد مجرد با بیان این که ٤٢ جایگاه عرضه سی ان جی در هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی در حوزه عملیاتی منطقه میاندوآب قرار دارد، تصریح کرد: ٧٥ درصد این تعداد جایگاهها با دریافت تاییدیه فنی، ایمنی و تعمیرات دوره ای شرکت بازرسی استاندارد،این کارمزد را دریافت کرده اند.

وی تصریح کرد: نشستهای متعدد با جایگاهداران، بازدیدهای فنی دوره ای و تعامل با مالکان جایگاهها در یکسال گذشته موجب شده است تا ضمن ارتقای فنی و ایمنی جایگاههای سی ان جی،زمان توقف ناشی از نواقص فنی کاهش و فعالیت این جایگاهها به نحوی مطلوب افزایش یابد.

مجرد با بیان این که تلاش شرکت ملی پخش منطقه میاندوآب بر این است که دیگر جایگاههای باقیمانده نیز ١٠ درصد کارمزد بلوکه نزد این شرکت را دریافت کنند،تصریح کرد: صاحبان مجاری عرضه این سوخت پاک نیز باید توجه داشته باشند که نسبت به رفع نواقص فنی و ایمنی جایگاه خود و دریافت تاییدیه فنی و ایمنی اقدام کنند.

به گفته مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب،پیرو تقاضای جایگاهداران به منظور انجام بازرسیهای فنی و ایمنی،پیگیریهایی از طریق مبادی ذیربط انجام شده است تا در صورت امکان، مهلت زمان انجام بازرسیها و پرداخت کارمزد مابقی جایگاهها تمدید شود.

منبع: خبرخودرو