نواقص فنی جایگاههای«سی ان جی» در قزوین بسرعت برطرف می شود

Author:

عصرخودرو: معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: به منظور خدمات رسانی مناسب و مستمر به شهروندان رفع نواقص جایگاههای CNG در قزوین با همکاری دستگاههای اجرایی باید بسرعت انجام شود. 

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، منوچهر حبیبی ظهر یکشنبه در جلسه شورای استاندارد که به ریاست استاندار قزوین تشکیل شد 

 

اظهارداشت:با توجه به اعتراضاتی که برخی جایگاه داران سوخت نسبت به قیمت محاسبه شده گاز داشتند کارگروه سوخت در استانداری تشکیل شد تا مسائل را بررسی و تصمیم گیری کند.

حبیبی بیان کرد: با شبهاتی که وجود داشت با حضور مدیران شرکت گاز استان هزینه ها به حداقل کاهش یافت و توانستیم رضایت صاحبان جایگاههای سوخت را جلب کنیم.

رعایت ایمنی در جایگاههای سوخت حیاتی است

معاون عمرانی استاندار قزوین با اشاره به برخی حوادث هولناک درجایگاهها اظهارداشت: رعایت ایمنی در جایگاهها الزامی و حیاتی است و باید هم بازرسان استاندارد به صورت مستمر نسبت به بازدید از جایگاهها و اعلام نواقص فنی اقدام کنند و هم صاحبان جایگاهها رفع این نواقص را بسرعت در دستور کار خود قرار دهند تا شاهد حوادث احتمالی نباشیم.

حبیبی تصریح کرد: استان قزوین در مسیر تردد مسافران استانهای مختلف قرار دارد و روزانه ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو در وضعیت عادی و روزانه ۵۰۰ هزار دستگاه خودروی سبک و سنگین در تعطیلات از محورهای مواصلاتی استان عبور می کنند لذا دایر بودن جایگاههای سوخت در همه شرایط ضروری است.

ین مسئول گفت:درصورت بروز مشکل درجایگاهها و پلمب شدن آنها باید در اسرع وقت نسبت به رفع اشکال و راه اندازی جایگاه در کمترین زمان اقدام شود تا خدمت رسانی به مردم تعطیل نشود.

حبیبی از شهرداران هم خواست در ارائه مجوز برای شهربازی ها نکات ایمنی را جدی بگیرند و بدون داشتن استاندارد مجوز ندهند.

منبع: عصر خودرو