نازل پمپ گاز جان راننده پژو را گرفت

Author:

خبرگزاري آريا- فرمانده انتظامي ملکان آذربايجان شرقي از وقوع سانحه در يکي از جايگاه هاي CNG شهرستان و فوت يک نفر در اين حادثه خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا،سرهنگ “رمضان الله ورديان” گفت: در پي کسب خبري مبني بر وقوع سانحه منجر به فوت در يکي از جايگاه  هاي سوخت CNG، بلافاصله عوامل پليس آگاهي شهرستان به همراه اگيپ کشت پاسگاه فرشباف در محل سانحه حضور يافتند.
وي افزود: با بررسي صحنه وقوع سانحه و تحقيقات صورت گرفته از شهود عيني مشخص شد که راننده يک دستگاه خودروي سواري پژو 405 در حال سوختگيري بوده که نازل پمپ گاز به صورت ناگهاني از باک خودرو خارج شده و به سر وي اصابت کرده و موجب فوت وي شده است.
فرمانده انتظامي ملکان آذربايجان شرقي عنوان کرد: با انجام اقدامات قانوني لازم جسد متوفي جهت اقدامات بعدي به بيمارستان انتقال داده شد.
الله ورديان به رانندگان توصيه کرد که بايد توجه داشته باشند حتما سوختگيري خودروها توسط متصديان حاضر در جايگاه ها صورت گيرد و رانندگان ضمن پارک خودرو در محل سوختگيري تا اتمام آن فاصله تعيين شده را رعايت کنند و متصديان سوختگيري نيز ضمن طي آموزش هاي لازم از دخالت افراد متفرقه در امر سوختگيري ممانعت کنند.

منبع: www.aryanews.com