مخزن غیراستاندارد و دست کاری شده گاز در خودرو سواری در کرمان منجر به بروز حادثه شد

Author:

 

به گزارش مجله صنعت CNG به نقل ایرنا، امین رواقی رئیس امور CNG شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه کرمان روز دوشنبه اظهار کرد: خودرو 405 نقره ای، شب یکشنبه دقایقی بعد از نصب مخزن غیراستاندارد گاز در جایگاه جنب شهربازی کرمان اقدام به سوخت گیری می کند.

وی ادامه داد: بعد از انجام نسبی سوخت گیری، مخزن غیر استاندارد این خودرو منفجر می شود.
وی با بیان اینکه راننده خودرو 405 از مخزن گاز دست دوم و غیراستاندارد استفاده کرده بود گفت: انفجار مخزن گاز این خودرو حدود 80 درصد به بدنه خودرو خسارت وارد کرد.
رئیس امور CNG شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه کرمان تصریح کرد: انفجار منبع گاز موجب زخمی شدن راننده این خودرو شد.
وی افزود: راننده خودرو 405 بلافاصله بعد از تماس پرنسل جایگاه سوخت گیری با اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
رواقی اظهار کرد: رعایت اصول استاندارد و صحیح سوخت گیری از طرف اپراتور جایگاه و فاصله گرفتن راننده از خودرو از وارد آمدن آسیب جدی به وی جلوگیری کرد.
وی افزود: همچنین قطع برق، گاز و تماس با فوریت های پزشکی، نیروی انتظامی و آتش نشانی بلافاصله بعد از وقوع حادثه در جایگاه سوخت گیری CNG از گسترش خسارت جلوگیری کرد.
رئیس امور CNG شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه کرمان با تاکید بر اینکه انفجار مخزن گاز غیر استاندارد خودرو 405 در کرمان با آتش سوزی همراه نبود اظهار کرد: پرسنل این جایگاه بلافاصله به منظور اطمینان از جلوگیری از آتش سوزی با ماموران آتش نشانی تماس گرفتند.
وی از رسانه ها خواست به منظور جلوگیری از حوادث دلخراش در زمینه استفاده از مخازن گاز در خودرو و مراجعه به کارگاه های استاندارد به مردم اطلاع رسانی کنند.

منبع: www.cngmag.ir