شهروندان عسلویه از نبود جایگاه CNG در رنج هستند

Author:

 

امام جمعه عسلویه گفت: اکنون شهرستان عسلویه به عنوان قطب انرژی کشور شهروندان این منطقه از نبود جایگاه عرضه سوخت گاز خودرو در رنج هستند که باید این مشکل برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های نمازجمعه عسلویه پس از سفارش نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از گناه اظهار داشت: انسان تنها با مادیات به جایی نمی‌رسد سربلندی و سرافرازی دنیوی محدود است با مال و مقام دنیا به سربلندی نمی‌رسیم کسی که خدا و رسول خدا را اطاعت کند به فلاح و رستگاری بزرگ می‌رسد.

وی با اشاره به سالروز شکست تاریخی آمریکا در صحرای طبس گفت: اعجاز خون شهدا و نیت پاک حضرت امام راحل باعث این اتفاق معجزه آسا بود که آمریکا شکست مفتضحانه‌ای بخورد.

خطیب نماز جمعه عسلویه با بیان اینکه شکست آمریکا در صحرای طبس در تاریخ ثبت است گفت: آمریکا در عرصه‌های گوناگون شکست مفتضحانه‌ای خورده که باید اینها را برای عبرت مورد توجه قرار دهد.

امام جمعه عسلویه با تبریک روز شوراها تاکید کرد: عزیزان شوراها با همدلی همفکری و دلسوزی برای توسعه شهرها و روستاها تلاش کنند چراکه مردم حق به گردن شما دارند مشکلات را از دوش مردم بردارید.

هاشمی‌نژاد با گرامیداشت سالروز عملیات آزاد سازی خرمشهر افزود: هدف این عملیات آزادسازی خرمشهر بود که به توفیق الهی و عنایات اهل بیت(ع) حاصل شد.

 امام جمعه عسلویه با اشاره به مشکلات حوزه شهری عسلویه بر توجه به مشکلات تاکید کرد و افزود: وضعیت پمپ گازهای شهرستان عسلویه مناسب نیست یکی از پمپ‌ها مدت‌ها خراب است و نکته دیگر اینکه در شهر عسلویه مرکز شهرستان یک پمپ بنزین نیست.

 

منبع: www.tnews.ir