رتبه نخست نیشابور در فروش CNG منطقه خراسان رضوی

Author:

 اکوفارس: شهرستان نیشابور با عرضه بیش از ١٩ میلیون متر مکعب گازطبیعی فشرده (سی ان جی) رتبه نخست فروش این سوخت پاک را در نیمه نخست امسال در منطقه خراسان رضوی کسب کرد.

 

به گزارش اکوفارس رئیس امور جایگاههای سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی، به خبرنگار شانا، گفت: با توجه به موقعیت نیشابور و تردد زائران از این شهرستان برای رسیدن به مشهد مقدس، فروش سی ان جی نیمه نخست امسال در شهرستان نیشابور به ١٩ میلیون و ٤٠٠ هزار متر مکعب رسید.

علیرضا فضلی با بیان این که نیشابور ١٩ جایگاه سی ان جی دارد، تصریح کرد: این شهرستان در میان دیگر شهرستانهای استان خراسان رضوی، سهم قابل توجهی در فروش سی ان جی دارد.

وی شهرستانهای تربت جام و قوچان را رتبه های دوم و سوم استان خراسان رضوی در فروش سی ان جی ٦ ماهه نخست امسال، معرفی و اظهار کرد: در این بازه زمانی، تربت جام با ١٠ میلیون و ٤٢٦ هزار متر مکعب رتبه دوم و قوچان با ٩ میلیون و ٥٤٦ هزار متر مکعب، رتبه سوم فروش این سوخت پاک را به خود اختصاص داده اند.

فضلی،همچنین از بهره برداری سه جایگاه جدید سی ان جی در آینده خبر داد و گفت: این جایگاهها تا سه ماه آینده در شهرستانهای مشهد، چناران و قوچان فعال خواهند شد.

منبع: اکوفارس