بهره برداری از 12 جایگاه عرضه بنزین و CNG در خوزستان

Author:

در دهمین و آخرین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی 12جایگاه عرضه بنزین و گاز فشرده(سی ان جی) بعدازظهر پنجشنبه در آئینی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان به صورت همزمان در استان به بهره برداری رسید.

در آئین بهره برداری همزمان این جایگاه ها که در مجتمع خدمات رفاهی کوروش در ابتدای کمربندی نفت اهواز برگزار شد مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: از مجموع این جایگاه ها ،پنج جایگاه در اهواز و پنج جایگاه در شهرهای بهبهان ،شوشتر ، گتوند ، اندیکا و 2 جایگاه گاز فشرده سی ان جی در دزفول و بهبهان بوده است.

عبدالصاحب شمخانی افزود: برای احداث این جایگاههای فراورده های سوختی که با نظارت و مجوز شرکت ملی پخش فراورده های نفتی انجام شده ، 300میلیارد ریال از محل آورده متقاضیان طرح ها و تسهیلات بانکی سرمایه گذاری شده است.

وی گفت: با بهره برداری از این جایگاهها 117نازل بنزین و 42نازل گازوئیل بر مجموع نازل های فراورده های نفتی استان خوزستان افزوده شد.

شمخانی افزود: احداث جایگاههای عرضه فراورده های نفتی بر اساس نیاز و با هدف رفاه عمومی ، کاهش معطلی و روان سازی ترافیک شهری صورت می گیرد.

مدیرشرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) در ادامه از مزایده 14جایگاه شرکتی عرضه فراورده های نفتی در استان خوزستان در 23بهمن ماه 1395 بر اساس اصل 44قانون اساسی خبر داد و گفت: با واگذاری این جایگاهها ، همه مراکز عرضه فراورده های نفتی در سطح استان خوزستان به بخش خصوصی واگذار می شود.

منبع: http://tnews.ir