اشتغال بکار 950 نفر در جایگاه‌های استان خراسان رضوی

Author:

مشهد – خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی از اشتغال بکار 950 نفر در جایگاه‌های استان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی، مهندس محمد مهدی قرائی در نخستین دوره آموزشی اپراتوری جایگاههای CNG در منطقه خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: این منطقه با 127 جایگاه CNG برای بیش از 950 نفر کار آفرینی نموده است ,که اغلب افراد آموزشهای لازم را برای حضور در جایگاه‌ها گذرانده‌اند.
وی با اشاره به وجود منابع غنی گاز و لزوم گسترش جایگاه‌های CNG اظهارداشت: خوشبختانه در این موضوع شاهد توسعه جایگاه‌ها در مدت زمان کوتاهی بوده ایم.
این مقام مسئول در ادامه به برگزاری این دوره آموزشی اشاره و تصریح کرد: این دوره آموزشی با حضور مدیر کل فنی وحرفه‌ای استان خراسان رضوی برای اپراتورهای جایگاه‌های CNG در محل انبار شهید بیخوش مشهد برگزارگردید.
قرائی ادامه داد: با وجود آنکه شرکت پخش تا کنون دردوره‌های مختلف آموزشی, به ارتقاء معلومات کارکنان جایگاه‌های CNG پرداخته است اما این اولین دوره آموزشی بود که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای و با استانداردهای کامل آموزشی برگزار گردید.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی تاکید کرد: با وجود ریسک پذیری بالای این جایگاه‌ها به علت وجود تاسیسات پر خطر و نیاز به اهمیت افزایش ضریب ایمنی در جایگاهها, ضرورت مهارت آموزی کارکنان این جایگاه‌ها در راستای کاهش ریسک‌ها‌ی بالقوه موجود وکاهش خسارات جانی و مالی امری لازم و ضروری می‌باشد.

منبع: http://tnews.ir