استاندارد سازی جایگاه های CNG

Author:

 سرپرست سازمان میادین میوه وتره بارشهرداری قم از استاندارد سازی جایگاه های CNG موجود در استان خبرداد. به گزارش گروه استان های تفرش نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان قم؛ محمدصادقی سرپرست سازمان میادین شهرداری قم با اشاره به وجود برخی مشکلات در جایگاه‌های سوخت ظهارداشت: در این برنامه استانداردسازی ده جایگاه عرضه سوخت گاز که تحت پوشش سازمان میادین میوه و تره بار وجود دارند بررسی و بهبود پیدا می‌کنند.
وی افزود: رعایت استاندارد سبب ارتقاء سلامت و ایمنی در جامعه می‌شود  ازین رو مسولان باید توجه ویژه ای به این مساله داشته باشند.
سرپرست سازمان میادین  میوه وتره بارشهرداری قم با بیان اینکه تکنولوژی بالایی برای عرضه گاز فشرده شده نیاز است ادامه داد: در عملیات فشرده سازی گاز از ۱۷ به ۲۲۰ بار فشار در کمپرسورهای CNG تبدیل می شود که فرایندی حساس و با خطر بالا است.
وی خاطرنشان کرد: جایگاه‌های سوخت نباید هیچ گونه نقص فنی و مشکل ایمنی داشته باشند و در صورت بروز نقص فنی به سرعت و در اسرع وقت برطرف شود و به منظور خدمت رسانی به مردم آماده باشد.
صادقی درخصوص برطرف کردن نقص ایمنی این جایگاه های سوخت خاطر نشان کرد: به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا عملیات بهسازی این ده جایگاه سوخت را انجام دهیم.

منبع: تفرش نیوز