ارتقا استاندارد جایگاه های سی ان جی وابسته به شهرداری تهران

Author:

به گزارش خبرخودرو ، مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از ارتقا استاندارد جایگاه های سی ان جی وابسته به شهرداری تهران تا پایان نیمه ی اول سال جاری خبر داد.

کامران زنگیشه با اشاره به ضرورت استاندارد سازی و اجرای بازرسی ادواری در جایگاه های تابعه ی شهرداری تهران، گفت: فرآیند پروژه ی استاندارد سازی «اعمال ضوابط استاندارد جدید»، با هماهنگی مشترک نمایندگان سازمان استاندارد استان تهران، شرکت پخش فرآورده های نفتی و شرکت ساماندهی از اسفند ماه سال 95 آغاز شد و در نمیه ی اول سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی هم چنین از ایجاد مراکز رفاهی در جایگاه های سی ان جی شهرداری تهران خبر داد و افزود: براساس مقررات، 20 درصد از مساحت جایگاه ها قابلیت اختصاص خدمات جانبی را دارد. به همین منظور شرکت در نظر دارد جهت رفاه حال شهروندان در قالب پروژه های سال 96 واحدهای فرهنگی و خدماتی را در جایگاه ها راه اندازی نماید.

به گفته مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران تعداد جایگاه های سی ان جی فعال به 21 باب می رسد که 41 دستگاه کمپرسور در آن ها فعال است و در مجموع تعداد 206 نازل متناسب با ظرفیت کمپرسور ها با ظرفیت سوخت گیری 60000 خودرو در هر شبانه روز فعالیت می کند.

منبع: www.khabarkhodro.com