ضرورت افزایش جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سیستان و بلوچستان

Author:

زابل- نماینده حوزه سیستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر افزایش جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سیستان وبلوچستان گفت: متاسفانه برخی از تصمیمات دولت فاصله طبقاتی بین مردم را روز به روز بیشتر می کند.

حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: متأسفانه برخی از تصمیمات دولت فاصله طبقاتی بین مردم را روز به روز بیشتر می‌کند و امکانات برای ثروتمندان تجمیع می‌شود و مردم عادی نیز از آن بی بهره می‌مانند.

وی افزود: دولت در بحث افزایش قیمت بنزین تصمیماتی گرفت که مردم استان سیستان و بلوچستان به عواقب آن دچار شدند و این موضوع برای مردمی که به گاز «سی ان جی» دست رسی ندارند بسیار چالش آفرین است، در حالی که مردم مناطق برخوردار با هیچ مشکلی در این خصوص مواجه نشدند.

نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت تلاش خود را برای از بین بردن فاصله طبقاتی بکار گیرد و به مشکلات مناطق محروم رسیدگی کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تنها دو جایگاه سی ان جی در سیستان و بلوچستان وجود دارد، تصریح کرد: زیرساخت‌های حمل نقل درون شهری و برون شهری مناسب در هیچ یک از شهرهای استان وجود ندارد و در این شرایط سهمیه بندی و افزایش قیمت‌ها، مردم به شدت با مشکل مواجه شده‌اند.

دهمرده گفت: مردم استان سیستان و بلوچستان و خصوصاً منطقه سیستان با مشکلات متعددی از جمله خشکسالی، بیکاری و ریزگردها مواجه هستند که بارها در مجلس مطرح و پیگیری شده است.