استفاده مردم از کارت سوخت شخصی در کلانشهرها ۸ برابر شد

Author:

رئیس صنف جایگاهداران کشور گفت: در قیاس با قبل از اجرای طرح کاهش و ساماندهی کارت سوخت آزاد جایگاه‌ها، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی برای دریافت بنزین آزاد 8 برابر شد که لازم است از همکاری مردم و پرسنل جایگاه‍‌ها تشکر کنیم.

اسدالله قلی‌زاده در گفت‌‌و‌گو با ایران اکونومیست، با اشاره به آخرین وضعیت اجرای طرح ساماندهی کارت سوخت جایگاه‌ها عنوان کرد: به نسبت قبل از اجرای طرح کاهش و ساماندهی کارت آزاد جایگاه‌ها، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی برای دریافت بنزین آزاد 8 برابر شد که صمیمانه از همکاری مردم و پرسنل جایگاه‍‌ها تشکر می‌کنم.

وی گفت: خوشبختانه مشکلات مربوط به طرح کاهش کارت آزاد جایگاه‌ها هر روز کاهش پیدا کرده و با همدلی مردم و پرسنل شرایط بهتر شده است و پیش‌بینی ما در خصوص روند صعودی استفاده از کارت سوخت شخصی به وقوع پیوسته است.

قلی‌زاده افزود: همچنان به ازای هر سکو در جایگاه‌ها یک کارت سوخت آزاد وجود دارد و البته در استان‌های مرزی الگوهای بومی در حال اجراست که امیدواریم افرادی که کارت سوخت شخصی دارند برای سوختگیری بنزین آزاد هم از کارت خودشان استفاده کنند تا معطلی‌های احتمالی و صف‌ها کمتر شود، با اینکه در اتخاذ این تصمیم نقشی نداشتیم ولی نهایت تلاش خود را برای اینکه مردم با مشکل مواجه نشوند انجام می‌دهیم و با تثبیت شرایط محاسن زیادی متصور است که به نفع کشور و مردم خواهد بود.

منبع : https://iraneconomist.com/